Rozmysłowicz

Awatar użytkownika
rock

Rozmysłowicz

Postautor: rock » wt gru 17, 2019 3:18 am

Jeśli ktoś wie coś na temat mojego nazwiska rodowego Rozmysłowicz to bardzo proszę o kontakt.
Moje nazwisko Rozmysłowicz
Jeśli ktoś wie coś na temat mojego nazwiska/pochodzenia to bardzo proszę o kontakt.
czeslaw

Re: Rozmysłowicz

Postautor: czeslaw » wt gru 17, 2019 5:32 pm

Mieszkali we wsi
Czarnica (1824 – 1826 r.) w parafii rudomińskiej powiatu wileńskiego oraz we wsi Strzelce (1830 r.) w parafii bieniakońskiej powiatu lidzkiego.
Williamchafe

Thankyou for creating such a great site

Postautor: Williamchafe » wt lut 11, 2020 1:42 am

I just started a company that is a positive bathroom remodelers Phoenix and in Surprise. We are commandos Phoenix home and remodeling in a vast array of residential and commercial construction endeavors. For commercial our services vary from kitchen and bath remodeling, Commercial HVAC in Phoenix, Commercial Plumbing, Commercial Flooring, and Dental or Medical Offices. Our residential talents vary from new master craftsman home building to major side walk renovation. our company has the skill-set savy to design inventive areas for your home or office.
Williamchafe

This will help me with my business

Postautor: Williamchafe » wt lut 11, 2020 1:42 am

I just started a company that is a knowledgable office remodeling contractors and in the Phoenix metropolitan are. We are experts Phoenix remodeling contractors in a vast array of residential and commercial construction contracts. For commercial our services range from kitchen remodeling, Commercial HVAC in Phoenix, Commercial Tenant Improvements, Commercial Flooring, and Commercial Electrical. Our commercial services range from new custom home building to total garage remodeling. our company has the skill-set cleverness to design ingenuity spaces for your home or business.